İADE KOŞULLARI

İade işlemini nasıl yapabilirim?  

Web sitemizden almış olduğunuz ürünlerin kullanılmamış olması şartıyla iade süresi 14 gündür.

İade işlemlerinizi online olarak www.alfasa.com.tr üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

 

İade süreci nasıl işliyor?  

Online: www.alfasa.com.tr de ki üye sayfanızdan ‘’Hesabım’’ bölümünün altındaki ‘’Siparişlerim’’ den iade etmek istediğiniz siparişi seçerek iade edilecek ürün ve iade nedenini seçebilirsiniz. Ürünlerinizi fatura ile birlikte adres niteliği taşıyan alıcı firma kodumuzu 317507573 olarak paketin üzerine yazınız. İade paketinizi herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesine teslim edebilirsiniz. İade kodu olmayan gönderiler kargo şubeleri tarafından kesinlikle kabul edilmeyecektir.

 

Kapıda Ödeme ve Üyesiz İade

Kapıda ödeme seçeneği kullanılan siparişlerin ve üyesiz iade için buraya tıklayarak iade formumuzu indirebilirsiniz; iade formunu doldurarak ürünlerinizi fatura ile birlikte adres niteliği taşıyan alıcı firma kodumuzu 317507573 olarak paketin üzerine yazın. İade paketinizi herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesine teslim edebilirsiniz; eğer formun çıktısını alamıyorsanız bir kağıda iade yapmak istediğiniz modeli ve iade nedenini yazarak gönderebilirsiniz. İade kodu olmayan gönderiler kargo şubeleri tarafından kesinlikle kabul edilmeyecektir.

Kargonun doğru adrese gidip gitmediğini teyit etmek için kargo görevlisiyle aşağıdaki bilgileri teyit edebilirsiniz:

Alıcı: Alfasa Tekstil. İnşaat. Taah. Gıda Nakl İth. ve İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti

Adres: Muradiye Mah. Mustafa Erdem Cad. 1 Nolu Sokak No:34/2 Orhangazi/BURSA

 

İade/iptal ettiğim ürünün ücret iadesi ne zaman yapılacak?

Depomuza ulaşan ürünlerin inceleme işlemi yapıldıktan sonra iade onayınız yapılmaktadır. Onaylanan iadelerin 10 iş günü içerisinde hesabınıza yapılacaktır. Tutarın hesaba yansıması banka prosedürlerine bağlı olarak 7-15 iş gününü bulabilmektedir.

 

İade edilemeyecek ürünler nelerdir?

Zarar görmüş mayolarda ürün iadesi yapılmamaktadır.

 

İade işlemleri ile ilgili sorunlar için;

 

 

+90 850 888 36 90 numaralı telefondan bizi arayabilir ya da +90 534 235 04 24 numaralı Whatsapp hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.